Keresek

Ha eladó Airsoft fegyvert, kiegészítőt, alkatrészt, hadiruházatot, katonai felszerelést vagy egyéb dolgot keresel.
device
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: Keresek

Hozzászólás Szerző: device » 2014.04.15. 13:03

Keresnék egy woodland nadrágot kölcsönbe, április végén adnám vissza. Most is van egy, de az egy icipicit szűk az ICIPICI fenekemen, esetleg van olyasvalakinek nadrágja, akinek hasonlóan "vékony" "modell" alkata van ?
szerk.: Köszi Manstein!

iVi

Hozzászólás Szerző: iVi » 2013.10.13. 18:51

kedves Orthodox!

elmegyek érte, és egy tábla csokival meg is hálálom, hol laksz?
device írta:Mennyibe van most egy komplett co2 palack töltés? Nekem is van egy ipari palackom, azzal egy kisebb, tusban elférő tartályt akarnék tölteni, mi erre a legmegfelelőbb berendezés ? Azért kérdem mert eddig csak a nagy palack van meg aztán kész.

Létezik egyáltalán ilyen célra szivattyú? Mivel így csak a kiegyenlítődést lehet felhasználni.
a co2-t nem túlnyomással töltik, mivel 60bar fölött már nem összenyomható, mivel folyadék lesz
hőkülönbséggel töltik
az üres palackból a levegőt kiszellőztetik co2-vel
majd lezárva lehűtik -10C-re
rákötik 1 percig a tele palackot fejtetőn, és ettől közvetlenül a folyadék jut az üresbe
a folyadék lecsapódik és egy része jéggé válik, így a palack teljesen megtölthető folyékony co2-vel

a green gast is ezért érdemes fejtetőn tölteni, mert a propán, bután és co2 palack alján mindíg folyadék van, egészen addig ameddig 45-50bar alá nem esik a nyomás
a co2-re ez fordítva is igaz, ameddig egyetlen egy csepp is van benne ami folyadék, a nyomás 50bar körül lesz(szobahőmérsékletről beszélünk)

érdemes tehát az üreset hűteni, a telit napoztatni, akár 60fokra is

én ilyen hőkülönbséggel 36grammot is tudtam tölteni abba a tartályomba ahova simán csak 10gramm fért

mérhető konyhai mérleggel:-)

7000Ft-ért töltik

60000-90000Ft egy teletöltött új palack ára
ezért inkább nem vásárol senki újat
csak használtat, 25000Ft-ért
a használtakat csak akkor töltik, ha nem járt le a nyomáspróbája
az enyém 2017-ig érvényes
ha lejár, akkor nyomáspróbáztatni kell vinni ami sok-sok pénz
10000Ft körül

szóval az újratöltés csak akkor éri meg ha olcsón veszel teli tattályt, minél nagyobbat.
én 27.000Ft-ért vettem ennyiért el is adnám, még tele van, párszor töltöttem csak

ha egy régit elviszel tölteni, nyomáspróba miatt többe jössz ki
ha rozsdás, ütött és kopott, fel se töltik
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsenipocok 2013.10.13. 19:26-kor.
Ok: Hozzászólás a Szabályzat 3.5 alapján szerkesztve.

Orthodox
Szakaszvezető
Szakaszvezető

Hozzászólás Szerző: Orthodox » 2013.10.13. 15:59

Nekem van egy rakat üres patronom. Majd ha egyszer Kaposváron leszek (azt még nem tudom, hogy az mikor lesz), át tudom adni őket.

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2013.10.13. 13:05

Mennyibe van most egy komplett co2 palack töltés? Nekem is van egy ipari palackom, azzal egy kisebb, tusban elférő tartályt akarnék tölteni, mi erre a legmegfelelőbb berendezés ? Azért kérdem mert eddig csak a nagy palack van meg aztán kész.

Létezik egyáltalán ilyen célra szivattyú? Mivel így csak a kiegyenlítődést lehet felhasználni.

iVi

Hozzászólás Szerző: iVi » 2013.10.12. 19:35

üres, 12grammos co2 patronokra lenne szükségem!
egy kísérlethez kellenének
be tudom szelepelni őket, és az itthoni 18.5kg-os co2 töltőszettemmel elvileg több mint 1500töltést tudok csinálni

kihasználatlanul áll, mert eladtam a verseny fegyvereim, amik erről működtek...

átvétel személyesen, Kaposvár és környékére elmegyek érte

a lelkes adakozók között szétosztom a kísérleti példányokat, tesztelni

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2013.10.12. 18:12

vagy ezt komplettan :) Ez marpat (digital woodland) ruha

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2013.10.12. 17:23

Ivi!

http://www.militaryplaza.hu/hu/termekei ... ny-uj.html
http://military-shop.hu/shop/index.php? ... ct_id=2392 ez a világos

http://military.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=79556 ez meg sötét
A kettő közül valamelyik tuti jó.
Amúgy most az A-tacs minták a legjobbak.
Fegyver választás... hangsúlyozom saját vélemény 363 mm ne legyen hosszabb a csöve(M24 most 296mm-s csöve van!!), egy AK variáns nagyon jó választás(30000-től) ha rendbe van rakva.
Li-posítíni kell ami töltővel együtt kb 15000 Ft.
Ajánlott egy Jó PMR (Pl: BAOFENG UV3R) 8-10000 Ft
Karszalagot,találatjelzőt készít neked Barniw ha megboltolod vele.
BB rendelés: http://bbdepo.com/catalog/product/view/ ... r-zacskos/
Ne sírj...éld az életed!

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2013.10.12. 16:35

Pár gondolat :

-Nagyobb játékra akarsz menni (márpedig fogsz) akkor érdemes dresscode-ban gondolkodni (USA oldal mindig játszik) az első bevásárlásnál
-először legyen olyan fegyvered ami 300-400 fps körül lő, a sniper support shoti stb ráér később
- az a fegyver ha lehet olyan tárat egyen ami rajon belül többeknek van
- Az hogy hosszabb a csöve a fegyvernek nem biztos hogy hozza magával hogy pontosabb is
- Ajánlott közepes hosszúságú fegyvert venni először, vagy behajtható támaszosat, mert CQB-re is jó és nem fárad el a kezed nap közben
- nem kell hogy full fém legyen, nem baj ha műanyag
-PMR-t tudunk adni kölcsön, nem olyan eszeveszett fontos hogy azonnal a legdrágábbat vedd meg (szart azért ne vegyél, nem azt mondtam)
- Mennyire akarsz beöltözni, a warbelt - chestrig - málhamellény - plate carrier között sok megoldás létezik - mit akarsz esetleg magaddal vinni a "körre", a HQ-ra, mi az amit kint hagyhatsz a kocsiban
- K...ajó bakancsod legyen! Abba fogsz rohangálni egy akár két napon át, azon ne spórolj!
- alap a piros ÉS kék karszalag, legalább 40x40-es találatjelző kendő, szem védelem, ajánlott az arcvédelem

ha valamit kihagytam majd ideírom

Moderátor, ha jól sejtem ezt a hsz-t rossz helyre posztoltam :)

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2013.10.12. 16:23

Szerintem, vagy varratsz Barniw-l vagy külföldről rendelsz, mert még mindig olcsóbb, mint itthon. Javaslom, amit láttál Kirsz olasz ruháját vagy az új amerikai zöldes mintát, de legjobb lenne persze, ami nekem is tetszik az a A-TACS FG ruhamintája.

iVi

Hozzászólás Szerző: iVi » 2013.10.12. 14:57

üdv urak!

keresek csapatotokhoz nyári dresscodehoz illő zubbonyt és nadrágot, komplett ruházatot
+ taktikai mellényt

használt, vagy új. akár annyi segítség is elég, hogy honnan, kitől rendeljek.

65kg
178cm

Válasz küldése