www.gunfire.pl

Airsoft fegyverek, alkatrészek, kiegészítők, ruházati felszerelések közös rendelésének lebonyolítása
madpapa
Honvéd
Honvéd
Csapat: K.A.T.

Re: www.gunfire.pl

Hozzászólás Szerző: madpapa » 2014.07.17. 11:34

Még olyan kérdésem van, hogy ezen replikák tartásához kellenek-e valamiféle engedélyek?

madpapa
Honvéd
Honvéd

Hozzászólás Szerző: madpapa » 2014.07.17. 11:31

-Krisz- írta:Tavaly volt egy rendelésem simán végig toltam utána semmi se igazolás se semmi.
Mire Elkezdtem aggóni (4 nap) már csörgött is telcsi hogy itt a csomi:-)

Visszaigazolás is megjött. De közben persze kiderült több mint 1 hét múlva, hogy bocs de költöznek, stb.
Szóval kommunikáció az zéró.

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2014.07.16. 11:04

Tavaly volt egy rendelésem simán végig toltam utána semmi se igazolás se semmi.
Mire Elkezdtem aggóni (4 nap) már csörgött is telcsi hogy itt a csomi:-)
Ne sírj...éld az életed!

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2014.07.16. 10:42

Ha leVONTÁK a kártyádról akkor az vagy bankkártyaszám megadásával, vagy paypallal történt ergo kellene lennie visszaigazolásnak. Nem lehet hogy a megadás után esetleg bezártad az ablakot, vagy a rossz internet kapcsolat miatt megszakadt a szerverrel a kommunikáció még mielőtt a "végére értél volna"?

barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.07.15. 18:52

Nem akarok belekotyogni de ha nincs rendelés visszaigazolás, akkor hiába van átutalás, az olyan mintha a mikulás küldte volna. Formálisan nincs köze a megrendelni kívánt dolgokhoz. Ha viszont van visszaigazolás akkor a reklamációt is lehet érvényesíteni, ahogy az nekem 2 alkalommal is sikerült már.

madpapa
Honvéd
Honvéd

Hozzászólás Szerző: madpapa » 2014.07.15. 09:11

tompoo írta:Lehet, hogy valamit nem jól csináltál a vásárlás közben. Gunfire-nek nem kell telefonálgatni, e-mailokat irogatni. (az egyik legkorrektebb és leggyorsab webshop szerintem) Csak kiválasztod a terméket, beteszed a kosaradba, fizetsz(online, utánvéttel nem lehet) paypal, bank kártya, stb, vársz 4-5 napot és a GLS a kezedbe nyomja a csomagodat, amit rendeltél. Ha mindent jól csinálsz akkor a paypal is és a gunfire is e-mailban értesít a sikeres vásárlásról. Ezen kívül a GLS is küld neked levelet, hogy átvette a shoptól a csomagodat, és még nyomon is követheted, hogy éppen merre jár.
Szóval valami nem stimmel nálad a vásárlással. Szerintem nem értél a végére!

A pénzt levonták a kártyámról, tehát a folyamat végigment.

tompoo
Szakaszvezető
Szakaszvezető
Csapat: teljesen mind1

Hozzászólás Szerző: tompoo » 2014.07.14. 19:39

Lehet, hogy valamit nem jól csináltál a vásárlás közben. Gunfire-nek nem kell telefonálgatni, e-mailokat irogatni. (az egyik legkorrektebb és leggyorsab webshop szerintem) Csak kiválasztod a terméket, beteszed a kosaradba, fizetsz(online, utánvéttel nem lehet) paypal, bank kártya, stb, vársz 4-5 napot és a GLS a kezedbe nyomja a csomagodat, amit rendeltél. Ha mindent jól csinálsz akkor a paypal is és a gunfire is e-mailban értesít a sikeres vásárlásról. Ezen kívül a GLS is küld neked levelet, hogy átvette a shoptól a csomagodat, és még nyomon is követheted, hogy éppen merre jár.
Szóval valami nem stimmel nálad a vásárlással. Szerintem nem értél a végére!

madpapa
Honvéd
Honvéd

Hozzászólás Szerző: madpapa » 2014.07.14. 18:07

device írta:Szervusz Madpapa!

Rendeltünk/rendeltek már többen is, de eddig tudtommal nem volt gond. Hány órája ment el az email?
07.07-én rendeltünk, de semmi reakció a megkeresésre, hogy hogy áll a rendelés pedig elvileg raktáron voltak a cuccok. Kicsit bosszantó.

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2014.07.14. 16:39

Szervusz Madpapa!

Rendeltünk/rendeltek már többen is, de eddig tudtommal nem volt gond. Hány órája ment el az email?

madpapa
Honvéd
Honvéd

Hozzászólás Szerző: madpapa » 2014.07.14. 14:18

Sziasztok!

Látom ti már rendeltetek a gunfire.pl nevű cégtől. Mi a tapasztalatotok?
Mi is rendeltünk tőlük de képtelenek vagyunk elérni őket. Emailre nem válaszolnak, telefon nem cseng ki.
Valami ötlet, tapasztalat?

Köszi: Ákos

Válasz küldése