Egyenruha

Airsoft játék során használt ruházattal kapcsolatos információk.
zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Csapat: K.A.T.
Kapcsolat:

Re: Egyenruha

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2013.01.25. 18:03

Krisz!

A te ruhád igazából ősszel jó, de akkor jól rejt, amúgy nyáron messziről kiszúrható.
Én azt látom, teljesen mindegy, hogy milyen ruhád van. Lehet ez kék klottgatya is, annyira nem tud semmi elrejteni, hogy hosszasan legyél egy helyen, illetve a játékok stílusa, területe sem teszi lehetővé, hogy egy bokorba feküdj órákig.

Én csak azt írtam, ha én most vennék, akkor ezt. Ez sem rejt tökéletesen, illetve amit Krisz is írt: 100%-os nem létezik. Ha már ruha, akkor maga a stílus legyen egyforma.

Nehogy má' M4-hez valami mást vegyél! :D

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2013.01.25. 16:52

én tavaszi kontra őszi szettben gondolkodom, csak azt nem értem hová tűnnek a posztjaim..... Bence a te kezed van a dologban? :evil:

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2013.01.25. 15:39

Szerintem tökéletes mindenhova beolvadó ruha nincs.
Nézzük, mit lát az emberi szem és hogyan.
1 színeket
2 alakzatokat
Nézzük Zseni linkjeit,erősen zöld környezetben zöldes ruházat hűdebaró... ebben a környezetben(nem leszólásnak szánom).
Eme zöld ruhát áthelyezzük... nem kell a tél elég az ősz ami tele van barnával egyéb tarkabarka színekkel és már nem is olyan jó.
Amíg emberi v jól körvonalazódó alakú valami addig azonos szín mellett is kiszúrja az emberi szem.

elsődleges az emberi és a fegyver alakjának rejtése,torzítása, majd a szín jó megválasztása.
Ezt egyetlen egy gyakorló ruha v festés sem tudja ezért vagyok Ghille párti.

Igen Vegetato-m van nekem bejött ha tetszik vegyél ilyet http://indafoto.hu/barniairsoft/image/1 ... c59/444081

Készülget az átépíthető Ghillie-m fejre karra hátra és fegyverre.
Ne sírj...éld az életed!

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2013.01.25. 08:56

Én az A-TACS FG támogatom. Ha most vennék, akkor én ilyent vennék.
Dok-nak az A-TACS AU változata van.

De van új A-TACS LE változata is.

Megjegyzem, hogy az Airsoft boltokban egyre több A-TACS festéssel ellátott felszerelést lehet kapni.

Mitch1
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: Mitch1 » 2013.01.25. 01:10

Nekem nincsen új rucim!
A már meglévő pedig, az MH-nál rendszeresített M90.

barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Hozzászólás Szerző: barniw » 2013.01.24. 23:26

Melyik tetszik, mit vársz tőle, mennyit szánsz rá?
---
A Kriszé Vegetato (méghozzá abból is digitális, és az olasz szabást utánozza, egyébként pakisztáni gyártmány). A Mitch-éről nem tudom milyen, én bociban láttam még tavaly Márciusban. Tavaly a Sziva Laci is vett magának, az egy sötétebb, inkább zöldes Marpat utánzat ACU szabással.
Az én ízlésem (véleményem) szerint a Kriszének a mintája jobb, a Laciénak az anyaga.

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2013.01.24. 23:03

Hahó Mindenki!

Ruhavásárlás előtt állok és szeretném tudni h páran közületek melyik minta mellett döntöttetek ? Ha jól tudom Krisz Mitch vett újat, annak mi is a neve?

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2012.01.21. 19:57

A legtöbb játékosnak kialakult koncepciója van, amin csak a játék tapasztalatok alapján fog változtatni Teljesen egyetértek ezzel a gondolattal Barniw!
Ha igazán álcázni akarod magad a játéktéren akkor mindenki eljut odáig,hogy egyedi gyorsan átépíthető álcát kell készíteni amin jó ideje töröm a buksim, aszem lassan a megvalósítás fázisába lép az ötletem,ha elkészül itt közzéteszem
és mindenki aki lát benne fantáziát elkészítheti magának.A ruha meg csak ruha marad és arra jó,hogy ne légy meztelen. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -Krisz- 2012.01.22. 18:39-kor.
Ne sírj...éld az életed!

barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Hozzászólás Szerző: barniw » 2012.01.19. 23:13

Hát ez az, jó lenne, de azért én se vennék fel akármit :); Pl. multicam-et bonyhádra nyáron, pedig ott van az anyagom, és meg is fogom varrni (azért vettem).
Lehetnének rajok, azonos (vagy egyivású ruházattal), vagy évszakonként azonos ruházattal. Az már előrehaladás lehetne.
Másrészt minden álcaminta annyit ér, amennyit a használója tud róla. Annál többet ritkán.

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.01.17. 12:43

Off hozzászólás!
A játéknapok témában mindig írom és nem sokára a főlapon is megjelenik, a játéknap kiírások. Nem kell sokat tenni, csak elolvasni és regisztrálni a játékokra, ha lehetséges.
Amit írsz, hogy jó lenne, ez sincs messze, csak kis aktivítás kell. Ha már megindul a csapat, akkor jön majd magától és az embernek hiányérzete van, ha nem tud menni játékra.
Nagyjából állandó emberek szoktak menni mostanában és ezek között az emberek között nem lenne nehéz kialakítani egy nagyjából összeszokott rajokat.
A vendégjátékoknál meg nagyon is jól jönne, ha összeszokott emberek lennének egymásmellett, sőt még a ruha is egyezne, az maga lenne a kánaán! :)

Válasz küldése