Zöldfülü

Egy hely a kikapcsolódásra.
barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Re: Zöldfülü

Hozzászólás Szerző: barniw » 2012.08.03. 12:38

Bár elébb a "vegyvervásárlás" -hoz írtam, d eitt is megismétlem, mert ezt a topicot most nézitek.

Tehát: fuvart vagy útitársakat keresek pesti úthoz költségmegosztással a közeljövőben (nincs időpont egyenlőre, tudok alkalmazkodni). Az én célom valahol a XVIII. ker-ben van.
Egyébként fegyver vásáslásról lenne szó...

kopasz
Őrnagy
Őrnagy
Csapat: K.A.T.

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2012.08.03. 12:35

Ok semmi gond, úgysem most lett volna esedékes, hanem később, mint írtam.
Kép
Kép

Orthodox
Szakaszvezető
Szakaszvezető

Hozzászólás Szerző: Orthodox » 2012.08.02. 21:53

Kopasz!
Bocs, de ma utaltam el a pénzt, a hozzászólásodat meg nem láttam előtte...

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2012.08.02. 09:12

Modoknak: A topicot esetleg áttehetnétek a csevegőbe, mert ez nem igazán a játék fórumrészhez tartozik. ;)

Köszi az észrevételt, jogos a két pont !

kopasz
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2012.08.01. 20:44

Orthodox!
Fentebb írtad, hogy lehet rendelsz zib-militariaról. H a úgy alakul a forint, és nem sürgős a rendelés, lehet beszállnék 1-2 dologgal.

Modoknak: A topicot esetleg áttehetnétek a csevegőbe, mert ez nem igazán a játék fórumrészhez tartozik. ;)
Kép
Kép

mobelvagen88

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.29. 19:42

Kopasz!Köszi az infót,mindenképpen jól körülnézek és csak utána fogok vásárolni!

kopasz
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2012.07.29. 18:38

Még annyit tennék hozzá, hogy az expressz és a hasonló aukciós oldalakat inkább kerüld. Személyes tapasztalat, miszerint egy nagyon jónak tűnő vétellel nagyon mellé lehet nyúlni, egyszóval könnyen átverhetnek. Ehelyett inkább javaslom a softair adás-vétel topicját. (http://softair.hu/) És ha használtat veszel mindenképpen személyesen vedd át a kiszemelt fegyvert és próbáld is ki vásárlás előtt!
Kép
Kép

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.07.29. 16:01

Ajánlom figyelmedbe a fórumon a Játéknap témát. Itt mindig az aktuális játékok kerülnek meghirdetésre, ill. jelentkezni is az adott játék témájában lehet.
Ha beszerzel fegyvert addigra akkor hozd magaddal védőfelszereléssel együtt, ha nem, akkor kérj meg itt valakit, hogy egy játék alkalmára kitudna neked kölcsönözni egy fegyvert.
Különben, olyan fegyvert veszel, amilyent akarsz. Tanácsom neked az M4/M16 kompatibilitás, főleg a tárak ügyében. Több fegyver van, amelybe az M4 tárak jók. Tár vásárlásánál ajánlom neked a mid-cap tárakat, mert nagyobb játékra csak ezekkel lehet menni. A Hi-cap tárakat nem engedik használni, ezért feleslegesnek tartom a beruházást ezekre.
Magyar websoppokban lehet vásárolni, de inkább a véleményemet meghagyom magamnak.
Nézz itt körül elsőre: http://shop.ehobbyasia.com/

A fegyvervásárlásnál vedd figyelembe, hogy a fegyverhez kell a bevizsgálási lap. Külön, pénzért lehet csak beszerezni, ami kb. 3000-5000 Ft. Rendes boltban, adják hozzá automatikusan (bent van az árban).

mobelvagen88

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.29. 15:19

Szia!Igen mindenképpen elmennék egy játékra!És még talán 2emberkét is betudnék szervezni,csak időpontot kéne eggyeztetnem,az eggyik az öcsém,ő is szintén zenész e témában,meg a haverom,ő meg Tatán volt hivatásos állományú,csak a család miatt leszerelt!Jajaaa a 2.Vh-s felszerelési tárgyak,meg minden ami ezzel kapcsolatos a gyengém főleg a német oldal dolgai!Simán rohangálnék német cumókba de jó a sima US.--vagy BW-s cuccok!Próbálok be linkelni ide pár csúzlit,de végülis én az Expressz.hu-n nézegettem beírtam a keresőbe hogy airsoft és ennyi!Van egy rahedlivel,van jó pár ami már Tuningolt pufka,háát nemtom!Igazából a matekon múlik minden!Mert nekem bejön mondjuk egy JG BAR-10s Spring-es,vagy egy AEG-s AK-47 is!Egyenlőre max egy 50ig költenék pufkára!Világos hogy szart nem akarok venni,de ha lenne egy ár/érték arányú abba beleugranék!

kopasz
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2012.07.29. 13:30

Üdv!
Ha esetleg linkelnéd is amiket kinéztél többet tudnánk segíteni neked a választásban. De én Krisz álláspontját támogatom, miszerint kijössz valamelyik játékunkra és személyesen megtapizod/megnézed a fegyvereket felszereléseket. Hidd el sokat segít a döntésben. Ja és az sem utolsó szempont, hogy testközelből megismerheted a csapatot, mi meg téged.

btw. Ha netán 2.vh-s felszerelésben szeretnél rohangálni airsoft közben, akkor én tudok neked segíteni pár tanáccsal ez ügyben, ha gondolod. ;)
Kép
Kép

Válasz küldése