Zöldfülü

Egy hely a kikapcsolódásra.
mobelvagen88

Re: Zöldfülü

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.29. 08:40

Jó reggelt!Orthodox talált süllyedt a következtetésed,2.vháborús roncskutatás,fémkeresővel!De sajnos nem voltam már régen!Köszi a tippet,igen szerintem is a legfontosabb a szem védelem!Szerintem körülnézek először és utána vásárolok.Nemrohanok fejjel a falnak!Igazából engem a távcsöves fegyverek vonzanak!Nézegettem eladó használt fegyvereket,több tárral,meg van aki még málha övet is ad hozzá,meg többezer BB-golyót!Átkéne mazsolázni melyik lehet a befutó!Ár érték arányban a legjobb!

Orthodox
Szakaszvezető
Szakaszvezető
Csapat: K.A.T.

Hozzászólás Szerző: Orthodox » 2012.07.28. 23:28

Védőfelszerelés témában ezek az irányelvek: Szemvédelem kötelező, arcvédelem erősen ajánlott (de szerintem simán kötelezőnek kéne lennie), egyébként meg ajánlott minél kevesebb bőrt szabadon hagyni. Plexi/polikarbon szemüvegnél tenni kell valamit a párásodás ellen (szellőzés, stb). A rácsos szemüveggel természetesen nem jár ilyen probléma, viszont az sötétít, a kisebb szilánkok (rossz minőségű BB-től) átjuthatnak rajta és én személy szerint azért szoktam le róla, mert nem láttam vele rendesen. Persze az utóbbi csak az én személyes hóbortom, ha jó a szemed, akkor ilyen probléma nincs. Éjszakai játékokon általában nem engedélyezik a rácsos szemüveget.

Nem szokásom felhasználónévből következtetést levonni, de ha netán világháborús német felszerelésre lenne szükséged, ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: http://www.zib-militaria.de/
Lehet, hogy a közeljövőben intézek onnan egy rendelést, ha kell valami, betársulhatsz (meg bárki más is). Mielőtt azonban drágáért rendelnél valahonnan valamit, nem árt kitapasztalni a dolgokat.

mobelvagen88

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.28. 22:45

Sikerült!Megvan!

mobelvagen88

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.28. 22:40

Próbáltam már de nemengedi azt a **** privi üzit!!!!!!!!

(csak finoman ! - mod by dev)

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2012.07.28. 22:38

Remek,priviben adj telefonszámot címet ha megyek játékra hívlak.
Ne sírj...éld az életed!

mobelvagen88

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.28. 22:36

Mikor lesz legközelebb játékotok???És hol?

mobelvagen88

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.28. 22:33

Háló Krisz!Nagykorpádi volnék!!!

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2012.07.28. 22:30

Üdv Zoli!

Történetesen Nagyatádi vagyok te hol is laksz pontosan?
Javaslatom gyüjsd a lóvét vásárlás előtt látogass el egy játékunkra kezedbe nyomunk sokféle fegyvert aztán könnyebb lesz a döntés persze Adrián javaslatával sincs semmi probléma.
Ne sírj...éld az életed!

mobelvagen88

Zöldfülü

Hozzászólás Szerző: mobelvagen88 » 2012.07.28. 12:04

Sziasztok!Zoli vagyok és régóta érdekel az Airsoft,de sajna időm nem nagyon engedte régebben,de mára ez már változott úgyhogy,hajrá!Ja jut eszembe a régi hobbym az erősen köt a katonás dolgokhoz!Olyan kérdéseim lennének amik lehet a profik számára gáz,de nekem nem mert kezdő vagyok.1.Milyen fegyvert ajánlanátok első nekifutásra? 2.Milyen védőfelszerelést kell venni?Egyébként Nagyatád mellett lakom egy kis faluban!Előre is köszi az infót!Remélem előbb utóbb találkozunk!Várom a tippeket!Köszi! :D

Válasz küldése