Hétvégén játék

Egy hely a kikapcsolódásra.
Bence
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: Hétvégén játék

Hozzászólás Szerző: Bence » 2012.09.12. 15:31

Ha van rá igény összedobok egy a múltkorihoz hasonló játékot Bárdra, kicsit részletesebb és jobban kidolgozott tervel.
Bár ahhoz hogy akkora területen igazán jót játszunk ahhoz vagy sok ember kell vagy eléggé le kell korlátozni a játékteret, pl kipróbálhatnánk a fölső rész is.
Holnapi nap folyamán földobok egy tervezetet, aztán meglátjuk hogy ez így mindenkinek jó-e.

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.09.12. 14:24

Nekem az október 7 biztos nem jó.
A kiírást meg még mindig nem látom sehol. Lehet lesz nagy játék, de sehol semmi infó ezekről. Majd olyan lesz, mint a Battlefiled, hogy a végén a sok nagy játékból nem lesz semmi.

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2012.09.12. 14:08

Október hetedikén lesz egy játék az üzemnél Pécsett, oda szeretettel meghívtak minket, csak mivel még az időpont nem volt biztos, ezért a Lali csak nekem mondta.

Ezennel továbbítom felétek az üzenetet, miszerint ví hev bín invájtid .

Sajnos arról is szó esett, hogy október tele van táblázva, szinte minden hétvégére jut legalább egy ha nem kettő nagyjáték, így ha nagyot nem is, de egy húszas létszámot ha össze tudnánk harácsolni az már nagy szó lenne.

Én mindenesetre benne vagyok ! Ha kell segítség akkor ahogy tudok segítek.

Lehet újdonságként hat számomra, de én Bárdra szívesen visszamennék egy területfoglalós játékra, ez a nappali- éjszakai- kevert kombó ez nagyon bejött!

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hétvégén játék

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.09.12. 07:57

Sziasztok!

Mit gondoltok, a jó időt kihasználva nem kellene egy új játékot gyorsan rendeznünk?
Szeptember 15-16, 22, 29-30 időpontok jó nekem.

A 15-16 már közel van, ezért elvetendő.
Ha jól megszerveznénk egy nagyobb játékot októberre, olyan 20-21 hétvégére, akkor már most jó át kellene beszélni meg megszervezni. Az időpont azért akkorra, mert így meg lehet hívni másokat is. Itt főleg Bencére gondoltam területileg, ha nem probléma! ;)

Válasz küldése