Device közleménye

Egy hely a kikapcsolódásra.
zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Csapat: K.A.T.
Kapcsolat:

Re: Device közleménye

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2014.07.05. 08:45

Jó, akkor szerintem, itt vége is, mert már sok az OFF. Az eredeti hosszaszóláshoz ezeknek már semmi köze.

barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.07.04. 11:33

Jönnének hahaha, ha volna rá módjuk (ha-ha). Máskülönben nem ezért jött létre ez a topik (ha-...), de ha g.-akarsz akkor ide is tolhatod (...).
---
És hogy az önmagáról sokat gondoló ismeretlen airsoft játékos portréjára is reagáljak talált-tárgyból-művészet kérdéskörben:
Kép

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: Bence » 2014.07.03. 01:59

Szerintem ezt a topikot le lehetne zárni. Az eredeti témához nem sok köze van... játékok kiírásának megvan a maga helye.

Kép

barniw
Ezredes
Ezredes

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.07.02. 13:48

Majd felírom valahova.

barniw
Ezredes
Ezredes

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.07.02. 09:33

Vajon a többiek miért is nem mentek el?
Töröm tajta a fejemet... :roll:
Egyébként semmit se kell (tudod), csak amire szükséged van.

barniw
Ezredes
Ezredes

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.05.19. 20:55

...elég nagy vagyok hozzá hogy tudjam mikor, kitől és miért kell bocsánatot kérnem, vagy hogy kinek, mikor, miért mondjam meg a véleményem, így ezt inkább magam dönteném el. Persze ettől más gondolhat mást mint én, ez a véleménynyilvánítási szabadság része. Én lennék az utolsó aki diktatúrát akar, vagy inkább még akkor sem. Nyilván az egyenruha vita az amire ezzel a megjegyzéssel célzol, nos ott a szakmaiság (már amennyire ez egy a.s. fórumon lehetséges) hiányára szerettem volna felhívni a figyelmet (ami most is tetten érhető). Ott mintha én lettem voltam az, aki a rajonkénti ruhaválasztást sürgettem. E mellett most is kiállok, mert értelmes elgondolás.
---
Akárhogy is, de kellenek másik rajok, esetleg egy rajalakítási topik a rajok alkulását segítendő, mert különben nem igen jutunk el valamire való játékokra.
Gondolom te szervezed a saját rajod Atád környékén ami max. logikus lépés lenne.

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2014.05.17. 10:59

Barni, nem kell rémeket látni csak szeretnének egységesen megjelenni és képviselni bennünket a "nívósabb" játékokon.
Emellett olyan egységes öltözetben ami nekik, a számukra legtöbb szempontnak megfelel ez rajszinten még lehetséges, de csapat szinten
sajnos lehetetlen vagyis lehetséges diktatúra bevezetésével... ezt meg nem akarjuk ugye?!.

Árpinak meg jössz egy bocsánat kéréssel mert rengeteg játékon volt az elmúlt időszakban csak ahol te voltál ő ott pont nem. :)

Rövidre zárva a témát lecsengett ahogy írtad és aki figyelmesen olvassa a fórumot az tudta is.
Ne sírj...éld az életed!

barniw
Ezredes
Ezredes

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.05.15. 21:09

tompoo írta:Barna!

Mi ez a hiszti?
Mert ez hiszti, nem más!

Off: Megjött a csomagod! on
Rá se ránts, ahogy nézem lecsengett.
Mikor mehetek a csomagért, mondjuk a holnapi nap folyamán?

tompoo
Szakaszvezető
Szakaszvezető
Csapat: teljesen mind1

Hozzászólás Szerző: tompoo » 2014.05.15. 20:54

Barna!

Mi ez a hiszti?
Mert ez hiszti, nem más!

Off: Megjött a csomagod! on

barniw
Ezredes
Ezredes

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.05.15. 08:36

"....a barniw-ot otthon hagyjátok!" - nyugodtan panaszkodjon akinek problémája volt velem, állok elébe, a fórum végül is ezért is van.
Azon viszont meglepődnék ha ez -önmagában- bármit is előre vinne. A szubjktív, minősítő, egyáltalán nem kritikai megjegyzésekről is ezt gondolom. Én sosem voltam döntéshelyzetben lévő játékos, részben mert nem ambicionáltam, részben mert nem volt meg hozzá a kellő kapcsolati tőkém, amit szintén nem ambicionálok. Azt csak sajnálni tudom, ha valaki a kellő ambíció és lehetőségek, a döntéshelyzet birtokában a dolgok intézésével kapcsolatos -konstruktív- kritikát -nyilvánosan- személyes sérelemmé degradálja és még uszít is.
Div, baráti tanácsként mondom hogy én a helyedben átszerkeszteném az előző HSZ-t, hogy ne így maradjon az utókorra.

zia Árpi!
Örülök hogy hosszas kimaradás után ismét aktív játékos vagy. Ahogy annak is, hogy a távolmaradásodat az enyémnél pozitívabban értékelték az arra hivatottak.
No offens, de ha már megszólítottál...

---
Zseni:
Én a magam részéről most is azt gondolom, amit a Kaposwaros cirkuszt követő bárdi összejövetel után mondtam: (függetlenül ennek az egyébként partikuláris konfliktusnak a publikussá válásától) bármit támogatok ami a több és jobb játékhoz vezet, és semmit sem ami annak ellen van. Amit a "KÖZLEMÉNY" - re válaszképpen írtam azt így kell érteni. Mondjuk azzal pontosítanám, hogy az lehetőleg az egész csapat, vagy minél több játékos számára jelentsen minél több és jobb játékot.

Lezárt