Device közleménye

Egy hely a kikapcsolódásra.
device
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Device közleménye

Hozzászólás Szerző: device » 2014.05.14. 19:04

KÖZLEMÉNY

Barniw testvér nemtetszésének engedve szeretném veletek közölni, hogy Balage, Árpi, Tompooo Mitch és jómagam sikeresen elsajátítottuk a rajszintű egységes ruházatot/stílust, valamint az idén többszöri alkalommal vettünk részt nagyobb létszámú játéknapokon. Utazásaink célpontja eddig Veszprém és Tököl pályák voltak, de a jövőben más helyekre is szeretnénk ellátogatni.

Barniw testvér kifogásolta, hogy eddig nem tettük közzé ezt az információt, -szerinte- kizárva ezzel minden olyan testvért aki esetleg el szeretett volna jönni, bele értve Őt is.

Amit ehhez hozzá szeretnék fűzni :

-Nem, nem váltunk ki, nem gondoltuk hogy külön csapat lennénk.
-Igen, egy rajban gondolkodunk, könnyebb az összeöltözés, a fuvar, a kommunikáció, a rajmozgás, a tárátadás stb.
-Igen, be fogom írni ezentúl, ha megyünk valahova, ezt az egy pontot kicsit jogosnak érzem ,de elég hülyén hangzik hogy nekünk be kell számolnunk róla, hogy hová megyünk.
-Nem, nem fogok többször senkinek sem fuvart szervezni (lásd Székelyszabar). Aki akar, szerez magának fuvart. Kérdez, telefonál, szervez.
-Nem, nem fogom senki helyett elolvasni az adott játék kiírását. Elsőre szar dolognak tűnik a bblimit, a kötelező midcap, a dresscode és a milsim jelleg, de ezek jó dolgok, legalábbis nekünk tetszenek.
-Igen, érdemes rajban gondolkodni, mert a nagyobbacska játékokon az emberek (baráti társaságok) rajokba rendeződnek. Egyéni szereplés nem nagyon van, kivéve sniper/spotter.
-Igen, meg kell tanulni rádiózni, nem szeretik a fejetlen csirke rajokat. Kell tartani a kapcsolatot a HQ-val és jelenteni kell (érdemes, mert különben nem kapsz feladatot sem)
-Nem, nem dobtuk ki a karszalagokat. Én személy szerint még mindig hajlandó vagyok elmenni környékbeli játékra is, de könyörgöm, legyünk már meg 20-an egy alkalommal!
-Nem, nem vagyok hajlandó emailben levelezgetni olyan rágalmakra, amik felháborítóak, rosszindulatúak és mondvacsináltak. Írjuk csak szépen ide, ha már egyszer megírtam, ne kelljen hatszor elküldenem.
-Nem, nem kell senkinek sem eladnia a fegyverét vagy teljesen más ruházatot vennie ahhoz, hogy jöjjön ugyanarra a játékra. Tessék megnézni a dresscode-ot ! PMC , tálib és egyéb oldalak vannak ahová relatív könnyű alkalmazkodni. Máskor is játszottunk már egymás ellen és mégsem halt bele még senki.
-Igen, ezzel a kérdéssel már most sokkal többet foglalkoztam, mint kellett volna, de nem szeretem ha mocskolódnak.
-Igen, ahhoz hogy az ember odaérjen egy ilyen játékra, kb 2 héttel előtte el kell dönteni ha menni akar valahova és baromira de baromira nem illik lemondani 2 nappal előtte, hacsak nincs valami hatalmas nagy baj, azt természetesen mindenki megérti.
-Nem, nem érzem úgy, hogy most magyarázattal tartoznék. Mindenki azon sírt hogy nincs játékostömeg, hogy nem jön senki hozzánk. Hát először el kell menni idegenbe, aztán lehet hívni ide másokat! Most épp azt csináljuk....

Most hirtelen ennyi, de lehet majd bővítem még. Szeretnék kérni ehhez a témához egy külön topikot!

Továbbá meg szeretném kérdezni, hogy kinek mi erről az egész helyzetről a véleménye, esetleg megsértettünk e valakit ? Hozzászólás, vélemény, kérdés, bármi jöhet!

Üdv,

device

Lezárt