Honlap hozzászólás

Oldallal, fórummal kapcsolatos észrevételek, javaslatok gyűjtőhelye.
Bence
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: Honlap hozzászólás

Hozzászólás Szerző: Bence » 2012.10.24. 22:05

Ha gránátot nem is taposóaknát lehet tok adni, a múltkori után maradt még 2 :D

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2012.10.24. 21:54

Gránátot is vigyetek, meg se kottyan a lovaknak a pukkanás :D

Mitch1
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: Mitch1 » 2012.10.24. 12:40

Zseni!
Vigyünk puskát vasárnap,aztán a paintball pályán hajkurásszuk egymást! :D

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.10.24. 11:45

Miért így van ez a rendszer?
Tapasztalatból!
A többi honlapjaimon volt ilyen lehetőség, de nem vált be a sok beírogatás után. A honlapot és a cikkeket is tönkre tették a különböző hozzászólások. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem jó lehetőség, de hosszabb távon szerintem nem vezet eredményre. Úgy gondoltam, hogy a cikket felteszem bárki is írta. Nevét, ötleteit és egyéb megjelenítendő dolgokat bent hagyom, nem akarom én elvenni senkinek a kedvét a cikkírástól vagy a publikálástól.
Tényleg, én örülök, hogy ilyen jó csapat verődött itt össze! :) Emlékszem, mikor mi is kimentünk az első játékra Kaposfőre, a fogadtatás jó volt. Kaptunk tanácsokat, ötleteket és minden egyéb hasznos információt, ahhoz, hogy eltudjuk dönteni szeretnénk játszani veletek vagy nem. Aztán szép lassan megismertük az egész közösséget itt. Sajnos, vannak akik ritkán járnak játszani és vannak olyanok is, akik sajnos a munkájuk más városba, országba hívta, de ha itt vannak, akkor jó őket újra látni és játszani velük.
Én azt mondom, itt mindenkitől lehet tanulni. Az óvatos embertől, aki csak szép lassan halad előre és a rohanós, letámadós emberig, aki különböző gyors megoldásokkal oldja meg a helyzetet. Sőt, minden játékon az ember hall valami újdonságot, ötletet, érdekességet.
Ha a mi táborunkat vesszük, tényleg kimerem jelenteni, hogy nagyon jó kis közösség vagyunk!
Közben megálltam egy percre a hozzászólás írása közben és azon gondolkodtam, hogy kire tudnék haragudni, ki nem tetszik itt nekem. Kinek a stílusa nem jön be vagy nem keresem a társaságát. Végén arra jutottam, hogy lehet szakmai ártalom, de én mindenkivel jól eltudok beszélgetni, sőt nem hagyok másokat szóhoz jutni. :D
Tényleg, kedvelek itt mindenkit, akivel játszom-játszunk! Lásd, október 28. (vasárnap) ;) Nagyon jó lett volna elmenni, de az itthoni főnök kezdte zokon venni, hogy még lányom lovasbemutatójára sem akarok elmenni, hanem inkább veletek buliznék. Végül, neki adtam igazat, hiszen a közeljövőben majdnem minden hétvégén veletek leszek valahol itt a környéken a különböző játékokon.

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2012.10.24. 11:27

Hát sok gondolatom volt, miközben olvastam az évfordulós posztot, kb ilyenek hogy még sok ilyet, remek a csapat - egytől egyig belevaló emberek, tényleg soha nem volt velünk gond, és hogy csak így tovább, neked meg a honlapot-fórumot köszönjük :)

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.10.24. 10:58

Persze, de nekem privátba, ha olyan, ha nem, akkor itt.

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Honlap hozzászólás

Hozzászólás Szerző: device » 2012.10.24. 10:56

Hahó!

A honlapon megjelenő cikkekhez hozzá lehet szólni? Gondolom a két motor különböző, de azért egy kérdést megér.

Köszi :)

Lezárt