Pályák

Oldallal, fórummal kapcsolatos észrevételek, javaslatok gyűjtőhelye.
device
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: Pályák

Hozzászólás Szerző: device » 2013.01.14. 00:35

Félreértések elkerülése végett én a "játszhassunk" szó alatt mindenkit értek.
Riszpekt !

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2013.01.13. 21:46

Taszárral kapcsolatban próbáltam lebotolni a dolgot, de sajnos a volt katonai létesítmények a HM EIZRT tulajdonában vannak, akik még pénz ellenében sem hajlandóak oda adni a területet.

tompoo
Szakaszvezető
Szakaszvezető
Csapat: teljesen mind1

Hozzászólás Szerző: tompoo » 2013.01.13. 20:27

Bence írta:
Csak hogy on maradjon:
Kaposfői pálya jó, mérete alapján ideális a játékainkhoz.

Bárd-ra ha a birkás is úgy akarja lehet nagyobb játékot szervezni. Területkorlátozással kicsit is.

Várda . ???????

Taszár B épület. szerintem először kérdezzünk rá a tulajviszonyokra és majd meglátjuk. Ha engedélyt kapunk arra hogy néhanapján kiugorjunk az már jó.
Várdai pályát széthordták, ettől függetlenül írásos engedély van rá, hogy ott játszhassunk. Félreértések elkerülése végett én a "játszhassunk" szó alatt mindenkit értek. Így tehát ha igény van rá, akkor ott is lehet játszani, de az épületben mindenképpen építeni kellene.

Taszár B obj. felejtős. Utolsó információim szerint a rendőrök is kidévednek időnként járőrözni a szemetelők miatt. Nem hiszem, hogy tetszene, ha pont játék közben tévednek oda. Pedig szerettem ott játszani.

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: Bence » 2013.01.12. 21:22

Mint írtam is felénk kevés a játékos. DE pálya területnének korlátozásával nem veszünk el... A legnagyobb problémát (feltételezzük hogy minden második héten van játék)
A pályák kisebb nagyobb mértékű amortizációja és a játéktér egysíkúsága jelenti.

Kevés biztos pálya van ... :evil:

kopasz
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2013.01.12. 21:12

Jó persze, Pest az más univerzum. A várdai pálya nem hiszem hogy reálisan szóba jöhetne bármikor is. Viszont az lenne a másik helyszín Taszár mellett, ahol ki lehetne alakítani egy cqb pályát. Ugyanis az rendben van, hogy van rendes papírozott Kaposfőnk meg Bárdudvarnokunk, de ezek mind olyanok ha csak teszem azt 10-en vagy 15-en megyünk ki, akkor elveszünk rajta. Mert ugye régiós játékot sok fővel nem lehet 2 hetente csinálni, mostanában is alig van 1-1 elvétve. Ezért lenne jó úgy összejárni, mint régen, de saját meglátásom szerint, mint fentebb is említettem jelenlegi, pályáink erre alkalmatlanok.
Kép
Kép

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: Bence » 2013.01.12. 20:55

Pestet ne keverjük bele. Ott minden kerületben van minimum 20 játékos. Az airsoft aréna is csak azért működhet mert van rá kereslet. És itt százas nagyságrendről beszélünk. Itt a környéken alig van játékos. Gondolj abba bele hogy ha egy 20+ fős játékot akarsz szervezni már hónapokkal előtte ki kell írni... És még akkor se biztos hogy meglesz a létszám.

Csak hogy on maradjon:
Kaposfői pálya jó, mérete alapján ideális a játékainkhoz.

Bárd-ra ha a birkás is úgy akarja lehet nagyobb játékot szervezni. Területkorlátozással kicsit is.

Várda . ???????

Taszár B épület. szerintem először kérdezzünk rá a tulajviszonyokra és majd meglátjuk. Ha engedélyt kapunk arra hogy néhanapján kiugorjunk az már jó.

kopasz
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2013.01.12. 20:11

Ja hát igen. És most megint visszaértünk az egyesületi témához, amit már rég megcsinálhattunk volna...
Kép
Kép

tompoo
Szakaszvezető
Szakaszvezető
Csapat: teljesen mind1

Hozzászólás Szerző: tompoo » 2013.01.12. 20:09

kopasz írta:Ööööö... Keressünk már rá valami EU-s pályázatot. Manapság annyi mindenre lehet pályázni, szerintem valamit erre a célra is rá lehetne húzni. Egyébként ez is olyan, mint egy befektetés, csak az a gond, hogy jelenleg nem dúskálunk pénzben, hogy ilyen befektetésbe belevágjunk. Ugyanis ha ez meglenne, akkor akár működhetne úgy, mint Pesten az Airsoft Aréna.
EU-s pályázathoz, vagy akármilyen pályázathoz egyesület kellene.

kopasz
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: kopasz » 2013.01.12. 20:02

Ööööö... Keressünk már rá valami EU-s pályázatot. Manapság annyi mindenre lehet pályázni, szerintem valamit erre a célra is rá lehetne húzni. Egyébként ez is olyan, mint egy befektetés, csak az a gond, hogy jelenleg nem dúskálunk pénzben, hogy ilyen befektetésbe belevágjunk. Ugyanis ha ez meglenne, akkor akár működhetne úgy, mint Pesten az Airsoft Aréna. Na most ha továbbgondolom, akkor ha már rendelkezünk ilyen pályával, oda el lehetne járni tényleg 2 hetente is vagy hetente akár. Őszintén nekem hiányzik a legalább havi egy játék itt a környéken, mint a régi szép időkben.
Kép
Kép

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: Bence » 2013.01.12. 19:38

Ez így jó hangzik. De ha meg is tudjuk szerezni. Miből bérled keríted és rendezed be? Marhasok lóvé.
Max úgy érné meg ha tényleg hóminimum havi 2 játék lenne. És vagy nem KAT tagoktól belépőt szednénk. De ahhoz hogy fizetős játékosok jöjjenek téll top pályának kell lennie.

Válasz küldése