Gearbox szinkronizáló

Fegyverekkel kapcsolatos tuning, javítás és szerelési témák.
Gnor

Re: Gearbox szinkronizáló

Hozzászólás Szerző: Gnor » 2012.07.25. 00:01

-Krisz- írta:Gnor!

Szomorú híreim vannak G36-ot nem vállalok.
Nem éri meg sem beépíteni sem megépíteni, magyarul drága.
Még mindig fejlesztés alatt áll a szinkronizáló.
Beépítés csak csapattagoknak no meg ha kész lesz.
3 cellás lipo,lifepo4,1:32-s kerékszett ,stb-stb feltétele az egésznek.
Ha van szabad fél órád és eltudsz csípni Skype-n akkor beszélgethetünk az egészről, addig is tanulmányozd a gearboxok lélektanát.

Hogyhogy drága? Nem ugyanazt építenéd be mindenhová?
A fejlesztés mit takar? Ha jól értettem a korábbiakból ez már működőképes és stabil is.
Azt írtad hogy megy nimh-val is nemcsak lipo-val.
Nem érné meg a rugó és egyebek miatt beépíttetni? A lövés kiváltásának késleltetési ideje is sokkal jobb egy ilynnel ha jól gondolom.
Nem kérem hogy tarts nekem előadást róla mert biztos hogy már a könyöködön jön ki, de ha esetleg valahol van részletesebb leírás azt megnézném.
Gb lélektan alatt mit értesz? Melyik részére érted? Van némi ismeretem a dolgokról amúgy.

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Csapat: K.A.T.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.07.24. 23:18

Kész cuccok rendelése: http://extreme-fire.com/

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2012.07.24. 23:02

Gnor!

Szomorú híreim vannak G36-ot nem vállalok.
Nem éri meg sem beépíteni sem megépíteni, magyarul drága.
Még mindig fejlesztés alatt áll a szinkronizáló.
Beépítés csak csapattagoknak no meg ha kész lesz.
3 cellás lipo,lifepo4,1:32-s kerékszett ,stb-stb feltétele az egésznek.
Ha van szabad fél órád és eltudsz csípni Skype-n akkor beszélgethetünk az egészről, addig is tanulmányozd a gearboxok lélektanát.
Ne sírj...éld az életed!

Gnor

Hozzászólás Szerző: Gnor » 2012.07.24. 23:01

Tulajdonképpen őt kérdezem csak nem tudom hogy írjak itt privátot. :)

Neked mennyibe fájt a beépítés?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsenipocok 2012.07.24. 23:17-kor.
Ok: Nem idézzük az elöttünk szólót!

zsenipocok
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zsenipocok » 2012.07.24. 21:14

Keresd meg Kriszt! Ő a mi szakik, ill. az én fegyverembe is ő építette be! ;)

Gnor

Hozzászólás Szerző: Gnor » 2012.07.24. 21:01

Sziasztok! Olvastam az alábbi cikket és érdeklődnék hogy hol lehetne ilyent beszerezni:
http://airsoft-kaposvar.hu/ismertetok/j ... ver-tuning
Egy G36-osom van amibe most tettem bronz siklócsapágyakat 110-es rugót teli hengert és kikönnyítettem a dugattyút. Az adogatólap cseréje után már végre a fúvóka is beleért a hopkamrába de sajna a kamra pöckei megadták magukat és most eltört. Ezt ki akarom cserélni, talán sikerül venni egy 5KU-t, de ez mellékes. Az akku egy 8 cellás rúd nimh az előagyban. Szerintem minden más gyári benne.
Egyik ismerősöm akivel már egy ideje nem sikerül beszélnem azt mondta hogy az ab fetek rángatnak gyilkolják a belsőt a satufékek miatt, és feleslegesek, mert elég egy kicsi rövidzár és el is sül a cucc.
Ennek ellenére a cikk meggyőző volt, és ha nem túl drága akkor már csak a menőzés miatt is beleraknám a fegyverbe. A tűzgyorsasággal nincs gondom, de a sorozatlövésnél ugye nem mindig teljesek a ciklusok és nem akarok sok alkatrészt cserélni inkább óvnám őket.
A választ előre is köszi!

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2012.07.21. 07:51

Device irta.
Jelentem ezeregyszer, sok különböző fegyverben, baromi sokszor, főleg akkor, ha 11,1-es vagy akörüli akksit használt a tulaj.

Ha már témánál vagyunk, 11.1-es lipo hogy a fenébe eszi meg úgy a motort, hogy bár a szénkefének csak a fele van meg (tehát a másik felével elméletileg mennie kéne),
de akkora belső ellenállása van a motornak h szinte fel sem tudja húzni a rugót. Ez két guarderrel fordult elő inf torq-kal.

Elvitte egy srác, aki generátorokkal, villanymotorokkal foglalkozik, kicsit levette a kommutátort esztergával, mert szépen hordósra és csíkosra kopott,
egy ideig jó volt, aztán megint beadta a kulcsot.

Miért van ez? Túlon-túl erős a 11.1 ? Tény, hogy 90C-t rápakol induláskor, de azért ez eléggé elszomorító. Kellett vennem egy kékseggű jg-t ,
de azzal nem akarok ugyanígy járni,
viszont az ASCUból v1-em van és féltem, hogy a 7,4-es megsüti hosszú távon, ha nem nyitja ki rendesen a fetet, nehogy nekem elfüstöljön mert elsírom magam rögtön.

Valakinek ilyen téren tapasztalata?
Az a helyzet nagy terhelésnek(értem ez alatt tuningolt fegyver v normál,gyors áttételű fogaskerék szetteket) kitett motorok nagyáramu indítása rendkívül káros tud lenni az említett 90C különösen.
Mielőtt leírtam ezeket, teszteltem a 11,1V 4500mAh 65-130C akkuval a TAR21-et a szénkefék világítanak mint a karácsonyfa :) ugyan akkor a Li-ion 11,1V 6000mAh-s pakknál ami 20A
leadására képes csak aprócska szikrák vannak.
Azért ide irtam a válaszomat mert képzeljétek el ezt egy valódi aktívfékes rendszernél ami minden lövés végét ellenárammal fékezi meg(sorozatnál is) :twisted:
ezen tények tudatában minden tuningolt fegyverbe ajánlott az 1:32-es fogaskerék sett.
Ne sírj...éld az életed!

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2012.05.08. 06:51

Aki hozzáférhetővé tud tenni egy digitális oszcilloszkópot számomra az kérem jelezze nekem.
A virtuális kütyük nem jók!
Ne sírj...éld az életed!

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2012.04.21. 16:49

Helyes!
Ne sírj...éld az életed!

lac1
Őrmester
Őrmester
Csapat: Kaposwar

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2012.04.20. 21:46

Ahogy a Kárpát-medencében mindig minden később játszódik le, kezdve az eredeti tőkefelhalmozástól, úgy ez is be fog érni. Igaz, kissé később és talán más módon, és reménykedjünk addig nem dől össze a világ.
Amúgy követheti mindenki az én példámat, az anyagi erőmhöz képest mindig az elérhető legjobbat veszem, vagy semmit. Hosszú távon ez a legkifizetődőbb.

Válasz küldése