MP5

device
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: MP5

Hozzászólás Szerző: device » 2014.08.06. 15:15

Az se baj ha nagyobb játékon kezdenek :twisted: A tár átadás annak ellenére h nagy hangsúlyt fektettünk rá , az elmúlt pár játék alatt talán ha egyszer fordult volna elő ? Csak ezért ne válasszon olyan fegyvert ami neki kevésbé tetszik. Meg hát nem házasságot köt, el is lehet adni az első fegyvert ha megunja stb.

Beró
Törzsőrmester
Törzsőrmester

Hozzászólás Szerző: Beró » 2014.08.06. 09:15

device írta:Oh akkor hamarost kell szervezni egy helyi őrültködést !
Off: Ehh, nekem ez is kimarad... Szeptemberben vizsga és vagy 1000 tétel vár még rám... Azért remélem hamarosan eljutok már egy játékra. Hiányzik a bb szórás.

On:
Szerintem az mp5 jó választás. Tényleg van ahhoz is egy csomó motyó. Bár a tár igen egyedi és más fegyver nem eszi. De ez nem okoz nagy gondot. Max nagyobb játékokon, ahol korlátozott a bb és csapaton belül is úgy adhatsz át lőszert, ha a rajban lévők is ugyan olyan tárat használnak. (Div, javíts ki ha tévednék. Neked van benne tapasztalatod.) De ha már 2db mp5 van a rajban, akkor problem solved. :)
Persze gondolom nem nagy játékon fogtok kezdeni, mert bele kell rázódni. Megismerni a játék menetét. Mindenesetre MASZ 2010 elolvasása, megértése a kezdet.
JG G36K (~360 Fps), Franchi SAS 12 shotgun (~380 Fps)

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2014.08.05. 22:18

Oh akkor hamarost kell szervezni egy helyi őrültködést !

Gepace
Honvéd
Honvéd
Csapat: Füredi A. Szövetség

Hozzászólás Szerző: Gepace » 2014.08.05. 19:53

Kaposfürediek vagyunk és többed magammal vágnánk bele az ilyenféle szórakozásnak, feszültség levezetésnek ki hogy hívja. :)
Szóval hogyha össze szedjük magunkat akkor még számíthattok pár (kb 6-7) lelkes amatőrre.

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: Bence » 2014.08.05. 18:53

Kezdünk eltérni a témától. Maradjuk a holy mp5 ök világában. A GYIK kezdőknek részt inkább az offtopikban

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2014.08.05. 16:14

Kezdő fegyvernek G36 C-t választanám a jelenlegi tudásommal.
Ne sírj...éld az életed!

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2014.08.05. 15:27

Ha bele gondolsz nincs olyan hogy kezdő fegyver. Van olcsó meg drága, van jól megtervezett (pl AK, G36) meg széria hibás (pl. UMP) és itt most szigorúan az airsoft replikákról van szó, véletlenül sem az éles megfelelőikről. Azon kívül hogy mit választ tulajdonképpen mindegy, csak ne sniper legyen. Ami igazából csak azért nem kezdő fegyver, mert iszonyatos hátrányban van az AEG-ekkel szemben és csak a játékélményét rombolja a kezdő játékosnak, de azt valami brutál módon, aminek köszönhetően nem a kellő következtetést vonja le az illető miszerint az airsoft egy s.@r játék. Nem az airsoft a rossz, hanem ő választott rossz fegyvert. Halkan megjegyezném hogy a korábban megemlített pisztoly SEM része az alap felszerelésnek. távolról sem. Még CQB-n sem.

Amúgy az mp5-öt is ugyanúgy fel lehet cicomázni mint bármelyik másik tacti-cool fegyvert tracertől kezdve optikán át RIS halmok és cserélhető válltámaszok amik csak azt várják hogy az ifjú titán megvegye őket.

Ha megvetted a fegyvert újat vagy használtat, mind1, vegyél bele egy hopgumit. Mondjuk kék madbull vagy amit a többiek mondanak. Kínai (gyári) guminak a kukában a helye!

barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.08.05. 09:33

...nem erről kell itt vitatkozni, de ezek a fegyverek nem kezdőfegyvernek lettek véve, mert senki sem ebben gondolkodik. De pl. a beszerzőféle hopup upgrade után, vagy egy kiadós fetezéssel már nem tanulófegyverről beszélünk. Aztán hány játék és mennyi BB kilkövése van azokban a fegyverekben, ergo mennyi játéktapasztalat (?). De ha az az MP5 a továbbfejlesztett fegyvernek lesz véve, akkor lehet-e majd optikát és taktikai fényt is rakni rá? Tracer?
---
Szóval nekem (a sofairen 2007-ben regisztráltam) az elején lényegében azt tanácsolták amit most is írtam: vegyek egy megbízható alap fegyvert (használtan és relatíve olcsón), játsszak vele végig egy idényt aztán ha megismertem a játékot és magamat, ruházzak be egy komolyabba.
Most 3 fegyverem van, és rengeteg szervizeltetés meg jó sok tuningolás után én is ezt tanácsolom, ugyan is a játék során dől el, hogy később milyet is szeretne az ember.

Taylor1994
Törzsőrmester
Törzsőrmester

Hozzászólás Szerző: Taylor1994 » 2014.08.04. 20:34

Igaz hogy még csak 2éve játszok még nem vagyok az az öreg veterán :D De azért a jó kis Akm még megvan és elég jól teljesít úgy hogy feltenném a kezem én is :D :lol: Szerintem az ak is jó mert kb olyan 50ezerből ha újonnan veszed simán kihozható egy pontos erős fegyver.

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2014.08.04. 19:31

Olvasom halad az ügy :-)) ennek örülök. Talán bővül a csapatunk is?
Ne sírj...éld az életed!

Válasz küldése