MP5

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: MP5

Hozzászólás Szerző: Bence » 2014.08.01. 23:25

Jg nek van műanyag és fém testese is a marui rendszerű hoppal. El tud állítódni de orvosolható. Cyma 027 széria ugyan ez. Cyma 042 széria jobb. Src megint fasza csak már ritka és a belseje részben egyedi. Ca totál jó, használtban már 30 35 körül kapsz softairen. Ha fő fegyvernek kell én fix tussal venném a. A helyedben az mp5 k n is gondolkodnék a v3 box végett. Ha érdekel a dolog vagy kérdésed van jövő héten összefuthatunk. Am meg amit div is mondott pénztárcafüggő. Ha mondasz egy limitet azon belül lehet ötletelni.

device
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: MP5

Hozzászólás Szerző: device » 2014.08.01. 22:08

Van itt pár mp5 tulaj, de szerintem széria problémákat nem fogunk tudni neked felsorolni, mivel annyi tapasztalatunk azért nincs. Mindenki megvette vlaamikor aztán azóta használja (vagy nem :D ). Kérdés h milyen árfekvésben gondolkodsz. Nekem van egy műanyag amitől szabadulnék ennek ellenére nem ajánlom mert még az első generációs hopupja van ami folyton elállítódik. A műanyag test könnyű, a spiáter nehéz, az alumínium frankó csak kissé drága. Ott kezd hogy a hozzá kapot hicap tárat dobd a kukába és szerezz be hozzá midcap-et.

Dobj pár linket webshopról vagy fórumról h mit néztél ki !

Gepace
Honvéd
Honvéd
Csapat: Füredi A. Szövetség

MP5

Hozzászólás Szerző: Gepace » 2014.08.01. 19:59

Hali,

Abban szeretném a segítségeteket kérni mint "kezdő" hogy fő fegyvernek egy Mp5 A4-es szeretnék választani. De mivel nem ismerem a gyártókat, és a velük járó széria gondokat, ezért ha tudnátok abban segíteni hogy kezdőként melyiket érdemes választani, stb.

Előre is köszönöm a válaszotokat.

Válasz küldése