GNB/GBB

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok
Csapat: K.A.T.

Re: GNB/GBB

Hozzászólás Szerző: Bence » 2013.03.02. 12:38

Kopástól még nem kéne nehezen járnia, én a helyedben kideríteném, hogy pontosan mi akasztja az alkatrészt. Lehet h kosz ment alá vagy a rugó mozdult el...

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Re: Szétszerelés

Hozzászólás Szerző: device » 2013.03.02. 01:42

Nem tudom kinek van hi-capa rendszerű GBB-je, de én a minap szétkaptam a króm csodát, mert kicsit keveseltem azt a 230 FPS-t amit nyomott. Nagy bánatomra hiába kentem le, gyakorlatilag a szán meg-meg akad pár kilőtt bb után. Ha leveszem a szánt és magam elé tartom a fegyvert, a jobb oldali pöcök ha jól tudom az a megszakító , el van kopva és a járása is felettébb nehézkes, olyannyira, hogy megakasztja a szánt a helyretolás előtt, kb minden ötödik lövésnél.

Érdeklődnék a tapasztalt kollégáktól, hogy ilyet érdemes e cserélni, vagy csak menjek tovább a szétszedésben és derítsem ki h miért szorul a rugó, vagy eleve hagyjam és cseréljem a kissé megkopott rész miatt?

Ha jól néztem 7 dollár, szóval nem tűnik soknak, de talán egy rugópucolás megérne egy próbát.

Vélemény?

Bence
Dandártábornok
Dandártábornok

Re: Szétszerelés

Hozzászólás Szerző: Bence » 2013.02.26. 21:23

Az STTI lényegében marui másolat csak nem annyira kifinomult. Darabosabb és nehézkesebb a sütése+ nincsenek markingok meg lahm rendszer.
350 körül lőnek, ha réteszed a csőadapter hangtompítót akkor erősebb lesz.

Marui tényleg nagyon hangtalan

Válasz küldése