Tervezett bemutató Kaposváron

lac1
Őrmester
Őrmester
Csapat: Kaposwar

Re: Tervezett bemutató Kaposváron

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2014.06.19. 22:31

Ha nem gond, és szerzek még próba babákat, vagyis valami olyant, amit annak használtak egy másik ruhaeladással foglalkozó boltban.
Csak mondom, hogy a katonák is jönnek a gépjárművekkel, ha úgy jön valami ötlet, hogy őket is be lehet vonni, akkor nosza. Bowden itt van már az asztalomon, úgyhogy a különösen értékes dolgokat le tudjuk kötni.
Ja, azt nem tudom, hogy mondtam-e, meg hogy egyértelmű-e, de gyakorlóban lenne kívánatos a megjelenés, én abban megyek, a dress-code most aztán végképp hanyagolandó. A változatos megjelenés a lényeg, lehessen látni, hogy végtelen a variáció akár fegyverben, akár ruházatban, természetesen el lehet mondani, hogy ez a játék egyik olyan része, a szigorú megkötéstől a teljes szabad elgondolásig bezárólag bármi lehetséges.

Taylor1994
Törzsőrmester
Törzsőrmester
Csapat: K.A.T.

Hozzászólás Szerző: Taylor1994 » 2014.06.19. 20:14

Krisz írta hogy álcát viszi. Én is vigyem a sajátom ?

lac1
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2014.06.19. 07:44

Koszi, termeszetesen rad is igaz, hogy a tidet is zar ala rakjuk, amit valamiert nem rakunk ki.

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2014.06.19. 06:24

Oké, viszek.
Ne sírj...éld az életed!

lac1
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2014.06.18. 22:29

De jó!
Csináljuk úgy, hogy hozd amit tudsz, kirakunk mindent amiből nincs másik, ott lesz a kisbuszom, abba bezárhatunk mindent, amit valamiért kihagyunk.
A bowdent már megtaláltam, a két végére gondolok majd valamit, úgyhogy biztonságban lesz minden.
Egyre többen leszünk, úgyhogy világraszóló látvány leszünk.

domi
Honvéd
Honvéd

Hozzászólás Szerző: domi » 2014.06.18. 21:53

Ha kell meg vinni valamit szoljatok. Ugy volt hogy nem leszek itthon, de megis el tudnek menni. Az alabbiakat tudom vinni ha igeny van:
AMD65
Kriss Vector
FN FNC
10/22
FN Scar H
FN Scar L
MP7

lac1
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2014.06.18. 20:22

Szia mindenki,

a célegyenesben vagyunk. Én már délután 15 órakor kb. ott leszek. Krisz, esetleg ha gondolod és van egy gearboxod, akkor azt is meg lehetne mutatni, hátha egy ezermesterre találsz...
Ruhák, fegyverek, minden jöhet, találunk helyet. Lesz büféjegy pár száz forintért fejenként, azt el lehet lumpolni.

lac1
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2014.06.16. 20:25

eXeCute írta:Úgy tűnik én is tudok menni. :)
Frankó! Örülök neked is, hozz mindent, amit tudsz, ruha, fegyver, szurony, térkép, bármi.

eXeCute
Honvéd
Honvéd
Csapat: K.A.T

Hozzászólás Szerző: eXeCute » 2014.06.16. 20:20

Úgy tűnik én is tudok menni. :)

lac1
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2014.06.15. 23:45

Rippl-Rónai Megyei Hatókörű
Városi Múzeum
Kaposvár, Fő utca 10.
7400
Nagy-Tóth Mária
csoportvezető részére

Múzeumok Éjszakája 2014

Nyilatkozat

Tisztelt Nagy-Tóth Mária, először is fogadja köszönetünket, hogy lehetővé tette, hogy a rendezvényen a csapatunk, és csapatunkon keresztül a sportágunk is bemutatkozhasson a közönségnek. Fontosnak tartjuk, hogy mindenkiben eloszlassuk a kételyt irányunkban és a sportunk iránt, továbbá, hogy személyes beszélgetés keretében elmondhassuk, hogy hobbynk teljesen veszélytelen, a becsületességre és a bajtársi szellemen alapul. Fontos nekünk az is, hogy barátaink akkor is a barátaink, ha éppen az ellenfél (és nem ellenség) csapatában játszik, figyelünk egymásra, szándékosan kerüljük azokat a szituációkat, ahol bárkinek baja eshetne. A játék és a csapatépítés során semmilyen olyan eszmerendszert nem veszünk alapul és figyelembe ami a tiszta baráti erőösszemérésen túlmutat, sem faji, származási, politikai vagy vallási alapon.
A Múzeumok Éjszakája rendezvényen az előzetes megbeszélés alapján öltözeteket és fegyvereket mutatunk be. A fegyverekkel a valódihoz megtévesztően nagy hasonlóság ellenére semmilyen sérülést nem lehet okozni, a rendezvényen lövésre alkalmatlan módon lesznek bemutatva. A tárak üresen, a fegyvert működtető akkumulátorok a fegyverekből pedig el lesznek távolítva, így teljesen kizárt még a vétlen használat is. A rendezvény kezdete előtt a csapattársak figyelmét külön felhívom a balesetmentes bemutató lebonyolítása érdekében a biztonsági szabályokra.
A bemutatóhoz nem kell külön engedély, a hatóságok ezt nem tiltják, a „hatástalanított” fegyverutánzatok kézbefogására úgyszintén nincs hatósági tiltás, kizárólag a használatukat köti életkorhoz, de ilyen meg nem lesz. Ez a kikötés a maroklőfegyver, hosszúfegyver, rugós és elektromos működésű fegyverekre általában vonatkozik, ezek szerint fogjuk mi is a bemutató lebonyolítani.
Tisztelt Nagy-Tóth Mária, ha további kérdése merül fel a csapat bemutatójával kapcsolatban, kérem a megadott elérhetőségen ezeket jelezze és én azonnal válaszolok rá.

Tisztelettel:

Szíva László
K.A.T.

Válasz küldése