Tervezett bemutató Kaposváron

Beró
Törzsőrmester
Törzsőrmester
Csapat: K.A.T.

Re: Tervezett bemutató Kaposváron

Hozzászólás Szerző: Beró » 2014.03.13. 16:20

Orthodox írta: Ez részemről apróbb nehézségekbe ütközik. Meg még lehet, hogy mások is így vannak vele. Valamint javítsatok ki, ha nem így van, de én úgy tudom, hogy az MKH kártya az légfegyvereknél csak a belföldi kereskedelmi forgalomba hozatalhoz szükségeltetik. Elvileg. Csak mert a boltban sem nagyon adnak, csak mondogatják. Én eddig életemben egyetlen egyet láttam, de az sem airsoft fegyverhez volt.
Ahogy mondod Orthodox! Én is úgy olvastam és beszéltük is Mitchel -még 2 éve?- (amit be is másolt valahova?), hogy az MKH kártya csak az itthoni kereskedelmi forgalomba hozatalhoz szükséges.
JG G36K (~360 Fps), Franchi SAS 12 shotgun (~380 Fps)

lac1
Őrmester
Őrmester
Csapat: Kaposwar

Hozzászólás Szerző: lac1 » 2014.03.13. 14:04

Sziasztok, tegnap nem voltam gépnél, ma este mindenre válaszolok, amire tudok, de jó látni, hogy megy a párbeszéd.
..
Itt is vagyok!
Szóval a Múzeumi Éjszakák rendezvénysorozat eseményei éjfélig tartanak 17 órától, vagyis 17-re fullban készen kell lenni mindennel. Device, köszönöm a jó emlékezést, az akkori véleményemet továbbra is fenntartom, pláne, hogy a törvény ezt mondja...
Azt el kell mondanom, hogy ne legyen félreértés, én már nem dolgozom a múzeumban, mert egyet nem értés alakult ki az igazgató és köztem bizonyos munkajogi vitában, ezért visszaélt a munkakörével és kirúgott. Ez természetesen nem változtat semmit azon, hogy én szeretném a sportomat bemutatni a nagyérdeműnek, de úgy vélem (a közelgő munkaügyi per miatt, ahol nem én fogom húzni a rövidebbet, igaz attól még nem lesz munkám), hogy most nem lenne szerencsés az én nevem alatt futtatni a dolgot. Amikor már megjelenik a műsör és le lesz adva a médiának meg visszavonhatatlan lesz a dolog, akkor már ez nem lesz érdekes, és pláne nem jelenti azt, hogy én kevesebbet tennék a rendezvényért, már ami minket érint, de szeretném, ha valaki egyelőre átvállalná névileg ezt a feladatot. Ez nem jelent semmi extra munkavégzést, ugyanis én a szervező hölggyel jó kapcsolatot ápolok, mert az én csoportvezetőm is volt anno, és ezért mindent intézek, szerencsés esetben az illetőnek az égadta világon semmit nem kell tennie a szó szoros értelmében, de ehhez kérnék segítséget tőletek, mert "hivatalos" kontakt az kelleni fog. Persze, én mindent sokkal előbb tudni fogok, és mindent előre lezsírozok.
Azt ma-holnap megkérdezem, hogy tényleg a szabad ég alatt legyünk-e vagy az egyik teremben lenne-e helyünk, mindegyiknek van előnye-hátránya, majd megírom, hogy mik a lehetőségek. Az egyik látványosabb, a másik meg jobb, ha "olyan" lesz az időjárás, és a biztonság miatt is talán, mert egy ajtó van a termeken.
...és nem közterület, hanem csak köz által is használható magánterület.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lac1 2014.03.13. 16:35-kor.

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2014.03.12. 19:49

Meglátjuk, ha végeztünk megyünk gamelni vagy aludni. :D
Ne sírj...éld az életed!

manstein
Szakaszvezető
Szakaszvezető
Csapat: K.B.A.S.E. - K.A.T.

Hozzászólás Szerző: manstein » 2014.03.12. 12:38

Krisz : Rendben, az éjszakai játékkal is egyetértenék, de kérdés meddig tart a " bemutató" mert szerintem az önmagában is egy egész éjszakás elfoglaltság.
Semmi ok a nyugalomra, mindenki őrizze meg a pánikot !!!

-Krisz-
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: -Krisz- » 2014.03.12. 06:08

Zsolt, ha kutasról jösz akkor Bemegyek érted. Elviekben hárman leszünk az autóban. Mi lenne ha egybekötnénk egy éjszakai játékkal?
Ne sírj...éld az életed!

barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.03.11. 22:59

Ha nem hát nem, én nem erőltetem.

manstein
Szakaszvezető
Szakaszvezető
Csapat: K.B.A.S.E. - K.A.T.

Hozzászólás Szerző: manstein » 2014.03.11. 22:36

Sehol senkit nem érdekelt az MHK kártya, na meg csak alátámasztani tudom Div barátunkat, senki nem lenne ott ha kellene....
Semmi ok a nyugalomra, mindenki őrizze meg a pánikot !!!

device
Dandártábornok
Dandártábornok

Hozzászólás Szerző: device » 2014.03.11. 22:25

Ha csak bevizsgált fegyverek mehetnek, akkó' biza senki sem megy el :D Idézném kedves László sporttársunkat, miszerint a forgalomba hozatalhoz kell bevizsgálás, máshoz nem. Max 15J aztán kalap kabát !

Orthodox
Szakaszvezető
Szakaszvezető

Hozzászólás Szerző: Orthodox » 2014.03.11. 22:20

Annak idején a kadarkúti városnapon sem volt se bilincs, se TEK, (bár lehet, hogy azért, mert az egy más jellegű hepaj volt és a TEK még nem nagyon létezett akkor) szóval ha jól megkörnyékezzük a rendőröket előtte és nem csinálunk semmi hülyeséget, (miért is csinálnánk) akkor csak jól jöhetünk ki ebből a dologból.
valami orosz (Ortodox!)...
Egyelőre nem jelentem ki teljes biztonsággal, hogy ott leszek, mivel június 21-22-ről lévén szó, (javítsatok ki, ha tévednék) nekem akkor még vizsgaidőszakom lesz, úgyhogy elég gyorsan végeznem kéne mindennel, hogy addigra felszabaduljak és le tudjam költöztetni a gépparkot. Elviekben egyelőre megoldhatónak látszik, de majd meglátjuk, hogy alakul a gyakorlatban. Természetesen ha sikerül, akkor ott leszek, ha nem, akkor esetleg fegyvert-felszerelést tudok kölcsönadni.
Ja meg a fegyverekhez a bevizsgálási papírok és mhk kártya. Regisztrálatlan fegyver ne legyen ott.
Ez részemről apróbb nehézségekbe ütközik. Meg még lehet, hogy mások is így vannak vele. Valamint javítsatok ki, ha nem így van, de én úgy tudom, hogy az MKH kártya az légfegyvereknél csak a belföldi kereskedelmi forgalomba hozatalhoz szükségeltetik. Elvileg. Csak mert a boltban sem nagyon adnak, csak mondogatják. Én eddig életemben egyetlen egyet láttam, de az sem airsoft fegyverhez volt.

barniw
Ezredes
Ezredes
Csapat: kaposwar

Hozzászólás Szerző: barniw » 2014.03.11. 21:37

Lacival korábban már beszéltünk ilyesmiről, pontosabban ő említette meg az ötletet.
Pár észrevétel:
Szerintem alap cuccok kellenek és a leggyakoribbak, hogy átlátható kép alakulhasson ki a nézőben. Nem kell beöltözni teljesen, de arra alkalmat kell adni hogy felpróbálhassák mondjuk a mellényeket meg a védő felszerelést. Mintás ruha az épp elég feltűnő lesz így is.
Mondjuk az értelmes lenne, hogy a legjellemzőbb ruha (oldal) típusok szerepeljenek: Marpat, MC, PMC, valami orosz (Ortodox!)...
---
Viszont az nagyon fontos volna hogy megjelenjen a standon, hogy kinek és minek a nevében van a bemutató, már csak a véletlen félreértések elkerülése végett is. Ki kell írni, és amennyire lehet nagy betűkkel a NEVET, és hogy AIRSOFT (SPORT).
---
Ja meg a fegyverekhez a bevizsgálási papírok és mhk kártya. Regisztrálatlan fegyver ne legyen ott.

Válasz küldése